2014

Kisat
aika klo tapahtuma tiedustelut
02.06.2014 Kauklahti 18:00 PAKK KÄYTTÄYTYMISKOE (BH) Sari Hikman / 040-7017788 / sari.hikman@kalevalakoru.fi
05.06.2014 Kauklahti 19:00 Sari Hikman / 040-7017788 / sari.hikman@kalevalakoru.fi
13.06.2014 Kauklahti 17:00 PASU
SUOJELUKOE
(IPO1-2-3)
Reija Liuhanen / 050-3954125 / reija.liuhanen@gmail.com
10.07.2014 Viilari 17:00 PAKK KÄYTTÄYTYMISKOE (BH) Tarja Ivakko / 044-2086339 / kennel.daryas@gmail.com
28.07.2014 Loviisa 17:00 PASU SUOJELUKOE (IPO1-2-3) Tarja Ivakko / 044-2086339 / kennel.daryas@gmail.com
01.-03.08.2014 Jokela 10:21 SPKL PK SM2014 Tulokset HVK-ohje / KOPA-tiedot
30.-31.08.2014Kauklahti 09:00 HSKP ja UKP PM2014 ( PASU, PAOP, PAHA ) Reijo Rekorius / 040 3076606 / reijor@reijor.com
27.-28.09.2014 Kauklahti 09:00 PASU – Suojelukoe ( IPO1, IPO2, IPO3 ) 20-koiraa(Linkki ei toimi) Teemu Helin / 0400-438067 / teemu.helin@oikeus.fi
Tapahtumat
aika klo tapahtuma tiedustelut
10.05.2014Kauklahti 14:00 Viettitesti Teemu Helin / 0400-438067 / teemu.helin@oikeus.fi
22.05.2014 Kauklahti 19:00 PK-Kokoontumisajot Sari Hikman / 040-7017788 / sari.hikman@kalevalakoru.fi
19.06.2014 Kauklahti 19:00 Tottelevaisuutta ryhmassa entiseen tyyliin Tuula Prohorov / prohor@kolumbus.fi
28.08.2014 Evo Metsäjälkipäivä Evolla Eeva Soisalo / eeva.soisalo@gmail.com
20.09.2014 Loppi 09:30 Metsäjälkipäivä Lopen Pilpalassa Eeva Soisalo / eeva.soisalo@gmail.com
Sisäiset
aika klo tapahtuma tiedustelut
19.04.2014 Kauklahti 10:00 Katoksen pystytys Teemu Helin / 0400-438067 / teemu.helin@oikeus.fi
11.05.2014 Kauklahti 11:00 Kenttätalkoot Paavo Rapila / 0500-303814 / paavo.rapila@kolumbus.fi
04.06.2014 Viilari 18:00 Kenttätalkoot Hannele Ruokonen / 044-3731194 / hannele.ruokonen@opaskoirakoulu.fi
TULOSSA Kauklahti Kenttätalkoot Paavo Rapila / 0500-303814 / paavo.rapila@kolumbus.fi

Comments are closed