Toimihenkilöt

TOIMIHENKILÖT:

Varapuheenjohtaja

Sari Hikman / 040-7017788 / sari@cell.fi

Sihteeri

Minna Virtanen / 040-5906324 / virtanen.minna@pp.inet.fi

Rahastonhoitaja

Hanna Kotikangas / 040-7237142 / rahastonhoitaja@hvk.fi

Jäsensihteeri / Jäsenasiat

Sanni Rytsölä / 045-1185000 / jasenrekisteri@hvk.fi

Tiedoitus:

Tiedoittaja:

Reijo Rekorius / 050-4081510 / hvk@hvk.fi

Jäsenposti:

Reijo Rekorius / 050-4081510 hvk@hvk.fi

Kotisivujen ylläpito:

Jaakko Leino / hvk@hvk.fi

Lastenvetosivut:

Tuija Lindblad / 0400-458015 / vetovastaava@hvk.fi

Kenttäpäälliköt:

Kauklahti: Paavo Rapila / 0500-303814 / paavo.rapila@kolumbus.fi

Koulutusvastaava:

Sari Hikman / 040-7017788 / sari@cell.fi

Koesihteeri / Koeanomukset – VIRKKU

Mari Rahkila / 050-5879053 / mari.rahkila@iki.fi

Lajivastaavat:

Suojelu:

Jaakko Leino / 040-3591512 / jaalei@gmail.com

Erikoisjälki:

Martti Piipponen / 040-1585685 / martti.piipponen@hotmail.com

Metsäjälki:

Reino Keränen / 050-60875 / reino.keranen@kolumbus.fi

Luonnetesti ja MH-Kuvaus:
Hanna Kotikangas / 040-7237142 / hanna.kotikangas@welho.com

Lastenvedot:

Vetovastaava:

Tuija Lindblad / 0400-458015 / vetovastaava@hvk.fi

Vetovälineet:

Martti Piipponen / 040-1585685 / martti.piipponen@hotmail.com

HVK 55-vuotta juhlatoimikunta:

Paavo Rapila / 0500-303814 / paavo.rapila@kolumbus.fi
2017.05.02/RR

Comments are closed